Kale Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. gayrimenkul değerleme ve gayrimenkul alanında danışmanlık hizmeti vermek amacıyla 11.07.2014 tarihinde Çanakkale`de kurulmuştur.


Sermaye Piyasası Kurulu‟nun Seri: VIII No: 35 sayılı Sermaye Piyasası Mevzuatı gereğince Gayrimenkul Değerleme Hizmeti verecek şirketler ile bu şirketlerin kurulca listeye alınmalarına ilişkin esaslar hakkında tebliğ çerçevesinde değerleme hizmeti vermek üzere şirketimiz 09/07/2021 tarihinde Kurulca listeye alınmıştır.


Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulunun 21.10.2021 tarih ve 9881 sayılı Kararı ile şirketimize Bankalara “ Gayrimenkul, gayrimenkul projesi veya bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların değerlemesi” hizmeti yetkisi verilmiştir.


Şirketimiz, konusunda yetkin ve deneyimli uzman kadrosuyla, özel şahıs/şirketlere, kamu kurum/kuruluşlarına, bankalara, gayrimenkul yatırım ortaklıklarına, gayrimenkul geliştirme firmalarına, hukuk bürolarına, finansal kiralama şirketlerine, sigorta ve reasürans şirketlerine, belediyelere, bağımsız denetim şirketlerine, aracı kurumlara, vakıflara ve SPK mevzuatına tabi olan şirketlere uluslararası standartlarda raporlama ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır..Vizyonumuz


Türkiye Cumhuriyeti kanunları çerçevesinde sağlam bir iradeyle ilkeli ve özverili bir bakış açısıyla çalışmak,detaylı ve titiz bir şekilde hiç bir etki altında kalmadan hizmet vererek gayrimenkul değerleme sektöründe doğru ve örnek bir firma olmayı sürdürmektir.
Misyonumuz


Yenilikçi bir yaklaşımla hızla gelişen sektörde doğru saptamalar yaparak kurumsal anlayışa sağlam bir temel oluşturmak ve bu temelin üzerine ilkelerini bir anıt gibi inşa etmektir.Etik Değerlerimiz


Gizlilik


Özen ve Titizlik


Dürüst Olmak
Tarafsızlık


Sorumluluk


Saygınlık
Adil Olmak


Kurumsallık


Çözümcü Olmak
Bağımsızlık


Dinamizm


Yenilikçi ve Öncü Olmak


Kaliteli ve Yüksek Standartlarda Hizmet Vermek
Güvenilir ve Objektif Olmak
Konusunda Uzman ve Yetkin OlmakBelgelerimiz
Şirket YetkililerimizLEVENT ÖZKÜLEKÇİ / YÖNETİM KURULU BAŞKANI
SENEM DOĞAN / YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI-SDU
ÖMER UFUK KARABAĞLI / ŞİRKET ORTAĞI-SDU