Kale Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. gayrimenkul değerleme ve gayrimenkul alanında danışmanlık hizmeti vermek amacıyla 11.07.2014 tarihinde Çanakkale`de kurulmuştur.

Sermaye Piyasası Kurulu‟nun Seri: VIII No: 35 sayılı Sermaye Piyasası Mevzuatı gereğince Gayrimenkul Değerleme Hizmeti verecek şirketler ile bu şirketlerin kurulca listeye alınmalarına ilişkin esaslar hakkında tebliğ çerçevesinde değerleme hizmeti vermek üzere şirketimiz 09/07/2021 tarihinde Kurulca listeye alınmıştır.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulunun 21.10.2021 tarih ve 9881 sayılı Kararı ile şirketimize Bankalara “ Gayrimenkul, gayrimenkul projesi veya bir gayrimenkule bağlı hak ve faydaların değerlemesi” hizmeti yetkisi verilmiştir.

Şirketimiz, konusunda yetkin ve deneyimli uzman kadrosuyla, özel şahıs/şirketlere, kamu kurum/kuruluşlarına, bankalara, gayrimenkul yatırım ortaklıklarına, gayrimenkul geliştirme firmalarına, hukuk bürolarına, finansal kiralama şirketlerine, sigorta ve reasürans şirketlerine, belediyelere, bağımsız denetim şirketlerine, aracı kurumlara, vakıflara ve SPK mevzuatına tabi olan şirketlere uluslararası standartlarda raporlama ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır..

Vizyonumuz

Türkiye Cumhuriyeti kanunları çerçevesinde sağlam bir iradeyle ilkeli ve özverili bir bakış açısıyla çalışmak,detaylı ve titiz bir şekilde hiç bir etki altında kalmadan hizmet vererek gayrimenkul değerleme sektöründe doğru ve örnek bir firma olmayı sürdürmektir.

Misyonumuz

Yenilikçi bir yaklaşımla hızla gelişen sektörde doğru saptamalar yaparak kurumsal anlayışa sağlam bir temel oluşturmak ve bu temelin üzerine ilkelerini bir anıt gibi inşa etmektir.Etik Değerlerimiz

Gizlilik

Özen ve Titizlik

Dürüst Olmak

Tarafsızlık

Sorumluluk

Saygınlık

Adil Olmak

Kurumsallık

Çözümcü Olmak

Bağımsızlık

Dinamizm

Yenilikçi ve Öncü Olmak

Kaliteli ve Yüksek Standartlarda Hizmet Vermek

Güvenilir ve Objektif Olmak

Konusunda Uzman ve Yetkin Olmak

Belgelerimiz

Şirket Yetkililerimiz

  • MUSTAFA YILMAZ / YÖNETİM KURULU BAŞKANI
  • LEVENT ÖZKÜLEKÇİ / YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI
  • SENEM DOĞAN /YÖNETİM KURULU ÜYESİ